همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Chem ۱۱/۰۶/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال در رشته شیمی

معرفی ژورنال در رشته شیمی

به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، مهندسی شیمی، شیمی، علوم محیطی، شیمی محیط زیست، علوم مواد، شیمی مواد و پزشکی اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه معرفی ژورنال Chem ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال Chem، یک مجله خواهر برای ژورنال Cell، می باشد که در واقع خانه ای را برای تحقیقات اصلی و بنیادی فراهم می کند و نشان می دهد که چگونه مطالعات بنیادی در شیمی و رشته های فرعی آن در یافتن راه حل های احتمالی برای چالش های جهانی این رشته، کمک می کند.

ژورنال Chem، از سراسر علوم شیمیایی و رابط های بین شیمی و سایر رشته ها کار را منتشر می کند. در صورت ارائه ، از نویسندگان خواسته می شود مقاله خود را حداقل در یکی از ده هدف توسعه پایدار که توسط سازمان ملل متحد مشخص شده است، طبقه بندی کنند: سلامتی و رفاه مناسب، قیمت مناسب، انرژی مناسب، انرژی پاک، اقدام به اقلیم صفر گرسنگی در شهرها و جوامع پایدار مسئول. مصرف و تولید صنعت، نوآوری و زیرساخت های زندگی در زمین و زندگی زیر آب

بررسی اعتیار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال Chem نشان از اعتبار بسیار بالای آن دارد. این ژورنال از سال 2016 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و در مدت زمان کم توانسته چارک Q1 را کسب نماید.

این ژورنال همچنین دارای نمایه تامسون بوده و آخرین ایمپکت فکتور این ژورنال isi در سال 2018 در حدود 18.2 می باشد که نشان از ارجاعات بسیار بالا به مقالات این ژورنال دارد. مدت زمان چاپ آین مقاله پس از اکسپت در حدود 9 هفته می باشد.

جهت بررسی ژورنال Chem،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 24519308 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]