همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Saudi Journal of Biological Sciences ۱۱/۰۳/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی

بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی

به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نماید. این ژورنال در کشور عربستان و تحت انتشارات King Saud University فعالیت می کند. در ادامه بررسی اعتبار مجله سعودی علوم بیولوژیکی به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله علوم بیولوژیکی سعودی یک ژورنال علمی به زبان انگلیسی است که مقالات علمی در حوزه علوم زیستی را مورد بررسی قرار می دهد. مجله علوم بیولوژیکی سعودی مقالات اصلی، بررسی ها و گزارش های کوتاه را منتشر می کند، ولی مقالات منتشر شده در این ژورنال به این موارد محدود نمی شود و مواردی همچون زیست شناسی، اکولوژی و اکوسیستم ها، محیط زیست و تنوع زیستی، حفاظت، میکروبیولوژی، فیزیولوژی، ژنتیک و اپیدمیولوژی نیز منتشر میگردد.

 مجله علوم بیولوژیکی سعودی مجله ای رسمی از انجمن علوم زیست شناسی عربستان سعودی می باشد که توسط دانشگاه پادشاه سعودی و با همکاری الزویر و توسط گروه بین المللی محققان برجسته داوری و چاپ می گردد.

بررسی اعتبار مجله

به منظور بررسی اعتبار مجله علوم بیولوژیکی سعودی، نمایه ها و امتیازات بین المللی این ژورنال مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال که جزو برترین مجلات کشور عربستان می باشد در پایگاه های معتبری همچون اسکوپوس و تامسون نمایه شده است.

پایگاه اسکوپوس از سال 2009 اقدام به نمایه سازی این مجله نموده است و اخرین چارک آن Q1 می باشد. این ژورنال isi همچنین نمایه تامسون را داشته و دارای ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 3.19 می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله سعودی علوم بیولوژیکی،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 1319562X را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]