همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Control Theory and Technology ۱۰/۲۹/۱۳۹۸
 بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل

بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل

در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندسی، مهندسی هوا فضا، مهندسی کنترل و سیستم، ریاضیات و بهینه سازی اقدام به چاپ مقالات می نماید. در ادامه بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

ژورنال تئوری و تکنولوژی کنترل یک ژورنال بین المللی با داوری کامل می باشد و زمینه ای را برای دانشمندان و مهندسان کنترل فراهم می کند تا دانش و تجربه مربوطه را تبادل کنند. این ژورنال مقالات باکیفیت در مورد تئوری و کاربردهای کنترل را با توجه ویژه به مباحث نوظهور، روشهای اصلی و فناوریهای مهم در زمینه سیستمها و کنترل، منتشر می کند.

این ژورنال در سال 2003 با عنوان اصلی ژورنال تئوری کنترل و برنامه های کاربردی تأسیس شد و تحقیقات و توسعه معاصر در کنترل را با انتشار سریع و موضوعات ویژه بازتاب می دهد. محتوای آن برای متخصصان علمی و فنی و همچنین اساتید و دانشجویان این رشته جذاب است.

بررسی مجله

به منظور بررسی ژورنال تئوری و تکنولوژی کنترل به خصوص اعتبار ژورنال به بررسی نمایه ها و امتیازات آن می پردازیم. این ژورنال از سال 2014 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q2 می باشد. این ژورنال isi نمی باشد.

جهت بررسی  مجله  تئوری و تکنولوژ کنترل،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 20956983 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]