همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Aging ۱۰/۲۵/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI پیری

معرفی ژورنال ISI پیری

ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور امریکا و تحت انتشارات Impact Journals LLC فعالیت می کند.

معرفی ژورنال

ژورنال ISI پیری مقالات تحقیقاتی با تأثیر بالا و علاقه عمومی و اهمیت بیولوژیکی در کلیه زمینه های تحقیقات پیری از جمله پیری سلولی، پیری ارگانیسم، بیماری های مرتبط با سن، پاسخ و ترمیم آسیب DNA ، کنترل ژنتیکی پیری از مخمر تا پستانداران، منتشر می کند.

تنظیم طول عمر ، تکامل پیری ، استراتژی های ضد پیری و توسعه دارو و به ویژه نقش مسیرهای انتقال سیگنال در پیری و رویکردهای بالقوه برای تعدیل این مسیرهای سیگنالینگ برای افزایش طول عمر مواردی هستند که این ژورنال ISI مورد توجه قرار می دهد.

معیار اصلی در نظر گرفتن مقالات تأثیر آنها در تحقیقات پیر است. علاوه بر مقالات تحقیقاتی اولیه در سه قالب (گزارش های اولویتی، مقالات تحقیقاتی ، مقاله های نظریه ای)، این ژورنال بررسی های کوچک، چشم انداز، تفسیر و نامه ها را نیز منتشر می کند.

بررسی اعتبار ژورنال

طبق بررسی های انجام شده بر روی اعتبار ژورنال پیری، این ژورنال از سال 2009 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را به خود اختصاص دهد. این ژورنال ISI همچنین نمایه تامسون را دارد و در سال 2018 ضریب تاثیر (ایمپکت فکتور) آن 5.5 می باشد.

ناگفته نماند که این ژورنال در لیست سیاه دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال پیری،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 19454589 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]