همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Pharmacological Research ۱۰/۲۳/۱۳۹۸
 معرفی مجله تحقیقات دارویی

معرفی مجله تحقیقات دارویی

در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی در کشور امریکا فعالیت می کند. در ادامه به معرفی کامل مجله تحقیقات دارویی می پردازیم.

معرفی مجله

تحقیقات داروسازی برای پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در زمینه داروسازی که سبب پیشبرد آن می شود، مقالات برجسته ای را در علوم زیست پزشکی منتشر می کند. این ژورنال محلی را ارائه می دهد که از طریق آن متخصصان در رشته های مختلف می توانند به سرعت اطلاعات حوزه علوم بهداشتی که مربوط به مباحث جدید دارویی باشد، تبادل کنند. این ژورنال مقالاتی درباره تحقیقات مولکولی ، بیوشیمیایی و تحقیقات بالینی (از جمله کارآزمایی بالینی) را منتشر می کند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله تحقیقات دارویی نشان میدهد که این مجله دارای اعتبار نسبتا بالایی می باشد. این ژورنال از سال 1989 توسط پایگاه تامسون نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین سایت تامسون در سال 2018 ایمپکت فکتور 5.57 را به این ژورنال اختصاص داده است که نشان از ارجاعات بالای این مجله دارد.

احتمال پذیرش مقاله در این مجله 19 درصد بوده و مدت زمان داوری آن 2 هفته می باشد. این ژورنال همچنین 7 هفته پس از پذیرش اقدام به چاپ مقاله می نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله تحقیقات دارویی،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 10436618 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]