همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Journal of Cleaner Production ۰۹/۱۰/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال  Cleaner Production

معرفی ژورنال Cleaner Production

در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند فعالیت می کند. این ژورنال isi در زمینه های تجارت ، مدیریت، حسابداری، استراتژی، انرژی تجدید پذیر ، پایداری و محیط زیست، مهندسی صنایع و ساخت اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید.

در ادامه معرفی ژورنال  Cleaner Production به صورت کامل ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر مجلات کلیک کنید.

معرفی ژورنال

مجله Cleaner Production به عنوان یک مجمع بین رشته ای و بین المللی برای تبادل اطلاعات و نتایج تحقیق در مورد فن آوری ها ، مفاهیم و سیاست های طراحی شده برای کمک به اطمینان از پیشرفت به سمت جوامع پایدار می باشد.

هدف این ژورنال تشویق نوآوری در صنعتی ، محصولات جدید و بهبود یافته ها، اجرای فرایندها در محصولات و خدمات پاک می باشد. همچنین این ژورنال برنامه هایی به منظور تحریک توسعه و اجرای سیاست های پیشگیری گرای دولتی و برنامه های آموزشی طراحی کرده است. Cleaner Production مفهومی است که فراتر از کنترل آلودگی است.

بررسی اعتبار ژورنال

با بررسی اعتبار ژورنال Cleaner Production می توان فهمید که این ژورنال دارای چه اعتبار بالایی می باشد. این ژورنال از سال 1993 در پایگاه اسکوپوس ایندکس شده و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را به خود اختصاص دهد.

این ژورنال در پایگاه تامیون نیز نمایه شده است. اخرین ایمپکت فکتور( ضریب تاثیر) این ژورنال 6.395 می باشد که نشان از ارجاعات بالا به مقالات این ژورنال isi دارد.

هزینه چاپ در این ژورنال آپشنال بوده و درصورت تمایل می توانید با پرداخت 3500 دلار مقاله خود را به صورت دسترس آزاد در این مجله چاپ نمایید. احتمال اکسپت در این ژورنال 25 درصد است و مدت زمان داوری پس از سابمیت در حدود 6 هفته بوده و مدت زمان چاپ پس از اکسپت یک ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله  Cleaner Production،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 09596526 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال در رشته بیوتکنولوژی
معرفی ژورنال در رشته بیوتکنولوژی
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Trends in Biotechnology در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می کند، در زم [...]
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology در این بخش ارائه شده است. این ژورنال معتبر در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر در زمینه تومور شناسی اقدا [...]
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]