همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Political Economy ۰۹/۰۷/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال اقتصاد عمومی

بررسی اعتبار ژورنال اقتصاد عمومی

در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال اقتصاد عمومی می پردازیم. این ژورنال isi در زمینه های اقتصاد،  اقتصادسنجی و مالی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. ژورنال اقتصاد عمومی در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می کند. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Political Economy به طور کامل ارائه شده است.

معرفی و بررسی اعتبار ژورنال

هدف ژورنال اقتصاد عمومی تشویق مشارکتهای علمی در مورد حل مشکلات اقتصاد عمومی با تأکید ویژه بر کاربرد نظریه اقتصادی نوین و روشهای تحلیل کمی می باشد. این ژورنال isi زمینه ای را برای بحث درباره سیاست های عمومی مورد علاقه مخاطبان بین المللی فراهم می کند.

این ژورنال از سال 1972 در پیاگاه اسکوپوس ایندکس شده و دارای چارک Q1 میباشد. این ژورنال همچنین دارای نمایه تامسون بوده و ایمپکت فکتور آن 1.77 می باشد. احتمال پذیرش در این ژورنال ISI در حدود 11 درصد بوده و مدت زمان اولیه داوری حدودا 7 هفته می باشد. آنلاین شدن مقاله بر روی سایت پس از اکسپت حدودا 7 هفته به طول می انجامد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Political Economy، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره:  00472727 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]