همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
The Journal of Headache and Pain ۰۹/۰۶/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله درد و سر درد

بررسی اعتبار مجله درد و سر درد

بررسی اعتبار مجله درد و سر درد در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi زیر نظر انتشارات اشپرینگر و در کشور آلمان فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های بیهوشی و پزشکی درد
پزشکی و نورولوژی (بالینی) اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله Headache and Pain به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

ژورنال درد و سردرد، مجله با دسترسی آزاد و با داوری کامل می باشد که تحت نام BMC و به عنوان بخشی از Springer Nature ، منتشر می شود. این مجله به طور خاص به محققان درگیر در همه جنبه های سردرد و سندرم درد و موارد مرتبط با آن، از جمله اپیدمیولوژی ، بهداشت عمومی ، علوم پایه ، پزشکی انتقال، آزمایش های بالینی و داده های دنیای واقعی اختصاص یافته است.

این ژورنال علمی مقالات بین رشته ای در زمینه های پزشکی که با مسائل درد، سردرد و داروهای مرتبط با دردمرتبط می باشند را نیز پوشش می دهد. بویژه موارد ارسالی در زمینه های علوم بالینی ، ارتباط و علوم پایه که در زمینه های مدیریت درد ، ژنتیک ، عصب شناسی و پزشکی داخلی کار شده اند را حمایت می کند.

این ژورنال isi مقالات تحقیقاتی ، بررسی ها ، گزارش ها و همچنین مقالات مروری را که بهترین راهکارها را در مدیریت بیماران مبتلا به سردرد و درد ناشی از آن را ارائه می دهد را منتشر می کند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله  درد و سر درد با توجه به امتیازات و نمایه های آن نشان از معتبر بودن آن دارد. این ژورنال دارای نمایه اسکوپوس از سال 2001 می باشد و در سال 2018 توانسته چارک q1 را به دلیل ارجاعات بالای مقالات آن دریافت نماید.

این ژورنال isi همچنین دارای نمایه تامسون بوده و ضریب تاثیر سال 2018 آن 3.9 می باشد. مدت زمان اکسپت در ژورنال  درد و سر درد 19 روز و احتمال اکسپت در آن 43 درصد است. هزینه چاپ این ژورنال علمی 2490 دلار می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله The Journal of Headache and Pain،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 11292377 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

 

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال در رشته بیوتکنولوژی
معرفی ژورنال در رشته بیوتکنولوژی
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Trends in Biotechnology در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می کند، در زم [...]
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology
معرفی و بررسی اعتبار ژورنال Lancet Oncology در این بخش ارائه شده است. این ژورنال معتبر در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر در زمینه تومور شناسی اقدا [...]
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]