همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Medical Engineering and Technology ۰۸/۲۵/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی

بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی

در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های مهندسی بیودارو و پزشکی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در کشور انگلستان و تحت انتشارات تیلور و فرنسیس اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی ژورنالی بین المللی، مستقل ، چند رشته ای و دو ماه نامه است که باعث درک درستی از فرآیندهای فیزیولوژیکی، فرآیندهای بیماری های اساسی و کاربرد مناسب فناوری به یکدیگر می شود.

این ژورنال ISI مقالات مروری معتبر ، گزارش تحقیقات بنیادی و گزارش های ارزیابی در مورد تکنیک ها و دستگاه های جدید و موجود را منتشر می کند. هر شماره از مجله شامل یک سرویس اطلاعات جامع است که اخبار مربوط به دنیای فناوری پزشکی ، جزئیات مربوط به محصولات جدید ، بررسی کتاب ها و مطالب منتخب ژورنال های مرتبط را ارائه می دهد.

بررسی اعتبار مجله

با بررسی اعتبار این مجله درمیابیم که این ژورنال یکی از قدیمی ترین مجلات حوزه مهندسی پزشکی می باشد. این ژورنال از سال 1977در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و در سال 2018 توانسته چارک خود را به Q2 برساند. این ژورنال ISI در پایگاه تامسون نمایه شده است ولی دارای ایمپکت فکتور نمی باشد. 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]