همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
معرفی ژورنال isi در رشته تربیت بدنی ۰۸/۲۱/۱۳۹۸
 Journal of Science and Medicine in Sport

Journal of Science and Medicine in Sport

معرفی ژورنال isi در رشته تربیت بدنی در این بخش ارائه شده است. بدین منظور ژورنال علمی Science and Medicine in Sport که در زمینه های ارتوپدی, پزشکی ورزشی, فیزیوتراپی ، ورزش درمانی و توانبخشی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید انتخاب شده است. در ادامه این ژورنال isi مورد بررسی قرار می گیرد.

معرفی ژورنال

مجله علم و پزشکی در ورزش، مجله رسمی پزشکی ورزشی کشور استرالیا (SMA) می باشد که کلیه جنبه های علم و پزشکی ورزشی را در بر می گیرد. این ژورنال isi به منظور انتشار مقالات پژوهشی و مروری در زیر شاخه های کلی مربوطه به پزشکی ورزشی و علوم ورزشی در نظر گرفته شده است.

زمینه هایی همچون:  پزشکی ورزشی ، آسیب ورزشی (از جمله اپیدمیولوژی آسیب و پیشگیری از آسیب) ، فیزیوتراپی ، podiatry ، فعالیت بدنی و سلامتی ، علوم ورزشی ، بیومکانیک ، فیزیولوژی ورزش ، کنترل حرکتی و یادگیری ، روانشناسی ورزشی و ورزشی ، تغذیه ورزشی ، بهداشت عمومی ( مربوط به ورزش) و توانبخشی و مدیریت آسیب ها.

مقالات با دیدگاه بین رشته ای با کاربردهای خاص در ورزش و ورزش و تعامل آن با سلامت نیز مورد توجه ژورنال است. همچنین فقط مطالعات مربوط به موضوعات انسانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بررسی اعتبار ژورنال

این ژورنال معمولاً هزینه های انتشار ندارد. با این حال ، نویسندگان می توانند از طریق بستر ScienceDirect مقالات خود را در دسترس همه قرار دهند. برای دسترسی آزاد، این ژورنال هزینه انتشار دارد که باید از طریق نویسندگان یا سرمایه گذاران تحقیق برای هر مقاله ای که دسترسی آزاد داشته باشد، تأمین شود.

بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد که ارجاعات به مقالات آن بسیار زیاد است که برای افرادی که قصد افزایش سایتیشن دارند مناسب می باشد. این ژورنال isi دارای نمایه تامسون و ایمپکت فکتور 3.6 می باشد. این ژورنال همچنین دارای نمایه اسکوپوس از سال 1998  می باشد و در سال 2018 دارای چارک Q1 می باشد.

احتمال اکسپت در این ژورنال isi حدودا 19 درصد بوده و مدت زمان داوری آن 6 هفته است. 28 هفته پس از اکسپت مقاله مجله اقدام به آنلاین کردن آن می نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله Journal of Science and Medicine in Sport،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 14402440 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

 

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]