همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Forum for Development Studies ۰۸/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله انجمن مطالعات توسعه

بررسی اعتبار مجله انجمن مطالعات توسعه

در این بخش به بررسی اعتبار مجله نروژی انجمن مطالعات توسعه که تحت انتشارات Taylor & Francis اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید می پردازیم. این مجله ISI در زمینه های برنامه ریز و توسعه، علوم اجتماعی و جغرافیا اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله انجمن مطالعات توسعه ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله انجمن مطالعات توسعه در سال 1974 تأسیس شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به عنوان مجله برتر نروژی در زمینه تحقیقات توسعه انتخاب شود. این ژورنال به تدریج به عنوان مجله بین المللی و حوزه انتخابیه اصلی آن در کشورهای شمال اروپا تبدیل شد.

این مجله متعلق به انستیتوی امور بین المللی نروژ (NUPI) و انجمن تحقیقات نروژی این کشور می باشد. هدف این انجمن، ایجاد بستری برای تحقیقات توسعه می باشد که بطور گسترده تعریف شده است - از جمله علوم اجتماعی ، اقتصادی ، تاریخ و قانون. که کلیه مقالات ارسال شده در این زمینه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله انجمن مطالعات توسعه نشان میدهد که این ژورنال با طی فراز و نشیب هایی توانسته به اعتبار مناسب و باثباتی برسد. این ژورنال از سال 1992 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q2 را کسب نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله Forum for Development Studies،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 08039410 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]