همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Educational Research Review ۰۸/۱۸/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی

معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی

معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در زمینه های علوم اجتماعی و آموزش در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی کامل و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی می پردازیم.

معرفی مجله

بررسی تحقیقات آموزشی یک ژورنال بین المللی است که به محققان و مراکز مختلف علاقه مند به بررسی مطالعات و مقالات نظری در زمینه آموزش و پرورش و در سطوح مختلف این اجازه را می دهد تا در زمینه های آموزشی به مطالعه بپردازند.

 این ژورنال مقالات معتبری که به وسیله یکی از روش های بررسی، مشکلات تحقیق آموزشی را حل می کنند، بررسی و نشر می دهد. این مقالات ممکن است شامل بررسی های موضوعی یا متدولوژیکی یا متاآنالیزها باشد.

ژورنال دامنه خود را به رده سنی خاصی محدود نمی کند. این ژورنال ISI مقالاتی را که در مورد طیف گسترده ای از تنظیماتی که افراد در آن یاد می گیرند و آموزش می دهند را منتشر می نماید (تنظیمات مدرسه ، آموزش شرکتی ، تنظیمات رسمی یا غیر رسمی و غیره).

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله نشان می دهد این ژورنال ISI بوده و دارای ایمپکت فکتور 5.02 در سال 2018 می باشد. این ژورنال همچنین از سال 2006 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد.

این ژورنال دسترس آزاد بوده و هزینه چاپ در آن حدودا 2000 دلار می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال ISI حدودا 5 هفته و مدت زمان چاپ آن پس از اکسپت نیز حدودا پنج هفته می باشد. احتمال پذیرش در این ژورنال معتبر 6 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله  Educational Research Review،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 1747938X را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]