همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Physica A: Statistical Mechanics and its Applications ۰۸/۱۳/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک

معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک

در این بخش به معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک می پردازیم. ژورنال isi مکانیک استاتیکی و کاربردهای آن یک ژورنال علمی تحت پابلیشر الزویر می باشد که در کشور هلند و در زمینه های ریاضیات، آمار و احتمال، فیزیک و نجوم و فیزیک ماده متراکم فعالیت می نماید. در ادامه به معرفی این ژورنال isi می پردازیم.

معرفی ژورنال

Physica A تحقیقاتی را در زمینه مکانیک آماری و کاربردهای آن منتشر می کند. مکانیک آماری با بررسی خصوصیات آماری اجزای میکروسکوپی آنها توضیح می دهد که رفتار سیستمهای ماکروسکوپی چگونه می باشد.
کاربردهای تکنیک های مکانیک آماری بسیار گسترده است و شامل موارد زیر می باشد: برنامه های کاربردی در سیستم های فیزیکی مانند مواد جامد، مایعات و گازها. برنامه های کاربردی در سیستم های شیمیایی و بیولوژیکی (کلوئیدها ، رابط ها ، مایعات پیچیده ، پلیمرها و بیوپلیمرها ، فیزیک سلولی). و سایر برنامه های بین رشته ای برای مثال سیستم های بیولوژیکی، اقتصادی و جامعه شناختی.

زیر مجموعه های خاص تحت پوشش این ژورنال isi عبارتند از:

• سیستم های تصادفی
• مایعات ، مواد دانه ای و نرم
• فرآیندهای دینامیکی
• روشهای اساسی و کلی
• مدل ها
• سیستم های بیولوژیکی ، زیست محیطی و تکاملی
• اقتصاد شناسی
• سایر برنامه های بین رشته ای
• سایر سیستم های پیچیده
• شبکه های زیست شناسی سیستم
• اطلاعات کلاسیک و کوانتومی

بررسی اعتبار ژورنال

در ادامه بررسی اعتبار ژورنال Physica A: Statistical Mechanics and its Applications ارائه شده است. این ژورنال که در پایگاه تامسون نمایه شده و isi محسوب می شود، دارای ضریب تاثیر 2.5 در سال 2018 می باشد. این ژورنال همچنین از سال 1975 توسط پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q2 می باشد.

درصد اکسپت مقاله در این ژورنال ISI حدودا 46 درصد می باشد. مدت زمان پاسخگویی و داوری اولیه این ژورنال 7 هفته و مدت زمان چاپ مقاله پس از اکسپت سه هفته می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله  Physica A: Statistical Mechanics and its Applications،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 03784371 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]