همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Journal of Hepatology ۰۸/۱۲/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله Hepatology

بررسی اعتبار مجله Hepatology

در این بخش به بررسی اعتبار مجله Hepatology می پردازیم این مجله ISI در زمینه های پزشکی و هپاتولوژی تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند فعالیت می نماید. در ادامه به معرفی کامل مجله Hepatology می پردازیم.

مجله Hepatology مقالات ، بررسی ها ، گزارش پرونده ها و مقاله های مروری را که در زمینه های مربوط به تحقیقات بالینی و بنیادی در موضوعات کبدی انجام شده را منتشر می کند. این مجله به زبان انگلیسی منتشر می شود. 

بررسی اعتبار مجله Hepatology نشان دهنده میزان بالای اعتبار این ژورنال isi می باشد. این ژورنال دارای نمایه های زیر می باشد:

Scopus
BIOSIS Previews
Pascal Francis
Cancerlit
Inside Conferences
Social SciSearch
CAB International
NIOSHTIC
MANTIS
UnCover
PubMed/Medline
Current Contents
Embase
Science Citation Index
Web of Science

پایگاه اسکوپوس از سال 1985 این ژورنال علمی را نمایه کرده است و در سال 2018 چارک Q1 را به این ژورنال اختصاص داده است. این ژورنال ISI همچنین در پایگاه تامسون نمایه شده و دارای ایمپکت فکتور ( ضریب تاثیر) 18.9 می باشد که نشان از اعتبار بسیار بالا و به تناسب آن ارجاعات بسیار بالای آن دارد.

احتمال اخذ پذیرش ( اکسپت ) در این ژورنال 16 درصد بوده و مدت زمان پاسخ مجله از زمان سابمیت مقاله 2 هفته می باشد. مدت زمان انتشار مقاله در این مجله isi حدودا 15 هفته می باشد. مقدار هزینه چاپ در این ژورنال 3000 دلار آمریکا می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله Hepatology،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 01688278 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]