همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Studies in History and Philosophy of Science ۰۸/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم

بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم

بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi در زمینه های هنر، علوم انسانی، تاریخ و فلسفه علوم اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. در ادامه بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال isi مطالعات تاریخ و فلسفه علم به مطالعه یکپارچه تاریخ ، فلسفه و جامعه شناسی علوم مختلف اختصاص دارد. همچنین این ژورنال در حوزه های دیرینه تاریخ و فلسفه علوم و هم در مناطق موضعی تاریخ نگاری علوم، علوم مربوط به جنسیت، فرهنگ و جامعه و علوم در رابطه با هنرهای مختلف نیز مقاله منتشر می نماید.

بررسی اعتبار ژورنال

با بررسی اعتبار ژورنال Studies in History and Philosophy of Science می توان به قدمت این ژورنال و اعتبار مناسب آن پی برد. این ژورنال 76 سال است که مقاله منتشر می کند و از سال 1970 توسط پایگاه اسکوپوس نمایه شده است. اخرین چارک این ژورنال علمی Q1 می باشد. این ژورنال isi بوده و آخرین ایمپکت فکتور آن 1.18 میباشد.

مدت زمان داوری این ژورنال isi در حدود 8 هفته بوده و مدت زمان چاپ آن 23 هفته می باشد. احتمال اکسپت در ژورنال تاریخ و فلسفه علم 23 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Studies in History and Philosophy of Science،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 00393681 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی مجله و معرفی ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی
معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی
معرفی و بررسی اعتبار مجله بررسی تحقیقات آموزشی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در زمینه های علوم اجتماعی و آموزش در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقاله ه [...]
معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک
معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک
در این بخش به معرفی ژورنال isi در رشته فیزیک می پردازیم. ژورنال isi مکانیک استاتیکی و کاربردهای آن یک ژورنال علمی تحت پابلیشر الزویر می باشد که در [...]
بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم
بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم
بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi در زمینه های هنر، علوم انسانی، تاریخ و فلسفه علوم اقدام به چاپ [...]