همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Studies in History and Philosophy of Science ۰۸/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم

بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم

بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi در زمینه های هنر، علوم انسانی، تاریخ و فلسفه علوم اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. در ادامه بررسی اعتبار ژورنال ISI تاریخ و فلسفه علم به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال isi مطالعات تاریخ و فلسفه علم به مطالعه یکپارچه تاریخ ، فلسفه و جامعه شناسی علوم مختلف اختصاص دارد. همچنین این ژورنال در حوزه های دیرینه تاریخ و فلسفه علوم و هم در مناطق موضعی تاریخ نگاری علوم، علوم مربوط به جنسیت، فرهنگ و جامعه و علوم در رابطه با هنرهای مختلف نیز مقاله منتشر می نماید.

بررسی اعتبار ژورنال

با بررسی اعتبار ژورنال Studies in History and Philosophy of Science می توان به قدمت این ژورنال و اعتبار مناسب آن پی برد. این ژورنال 76 سال است که مقاله منتشر می کند و از سال 1970 توسط پایگاه اسکوپوس نمایه شده است. اخرین چارک این ژورنال علمی Q1 می باشد. این ژورنال isi بوده و آخرین ایمپکت فکتور آن 1.18 میباشد.

مدت زمان داوری این ژورنال isi در حدود 8 هفته بوده و مدت زمان چاپ آن 23 هفته می باشد. احتمال اکسپت در ژورنال تاریخ و فلسفه علم 23 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Studies in History and Philosophy of Science،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 00393681 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی مجله و معرفی ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]