همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
International Journal of Gerontology ۰۸/۰۸/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی اعتبار ژورنال ISI پیری شناسی

معرفی و بررسی اعتبار ژورنال ISI پیری شناسی

بررسی اعتبار ژورنال ISI پیری شناسی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در زمینه های ژنتیک، پیری شناسی و پزشکی فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کشور تایوان و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه معرفی ژورنال International Journal of Gerontology به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال ISI و بین المللی ژرنتولوژی مجله رسمی انجمن پزشکی اورژانسی و بحرانی سالمندان تایوان می باشد. این ژورنال با هدف بررسی و شفاف سازی علوم پزشکی و فلسفه در زمینه های سالمندان بخصوص مواردی که در پزشکی اورژانس و مراقبتهای ویژه وجود دارد. تشکیل شده است. اطلاعات علمی منتشر شده در این ژورنال ISI مبتنی بر موارد بالینی ، شواهد آماری، مطالعات اولیه و انباشت دانش پزشکی ، اخلاق اومانیستی و تحقیقات اساسی می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ژرنتولوژی نشان از اعتبار متوسط آن دارد. این ژورنال از سال 2007 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q3 در سال 2018 می باشد. این ژورنال ISI همچنین نمایه تامسون را دارد و آخرین ایمپکت فکتور آن 0.9 می باشد.

مدت زمان پاسخ اولیه این ژورنال از زمان سابمیت 12 هفته می باشد و مدت زمان اکسپت تا آنلاین شدن مقاله در سایت مجله نیز در حدود 36 هفته می باشد. احتمال قبولی و اکسپت مقاله در این ژورنال 24 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال ژرنتولوژی ،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 18739598 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
بررسی اعتبار مجله در حوزه زیست شناسی
به منظور بررسی اعتبار مجله در حوزه بیولوژی، ژورنال سعودی علوم بیولوژیکی انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی اقدام به چاپ نقاله می نم [...]
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل
در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندس [...]
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]