همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Epidemics ۰۸/۰۶/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله اپیدمیک

بررسی اعتبار مجله اپیدمیک

بررسی اعتبار مجله اپیدمیک در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در زمینه های ایمونولوژی و میکروبیولوژی، انگل شناسی، ویروس شناسی، دارو، همهگیرشناسی، بیماری های عفونی، بهداشت عمومی، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال در هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله اپیدمیک به طور کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله Epidemics مقالات مربوط به پویایی بیماری های عفونی را به وسیع ترین مفهوم منتشر خواهد کرد. دامنه این مجله ISI هر دو پویایی درونی میزبان از عوامل عفونی و پویایی در سطح جمعیت، به ویژه تعامل بین این دو را در بر می گیرد.

موضوعات مورد بررسی این ژورنال ISI شامل: گسترش ، انتقال ، پایداری ، پیامدها و پویایی جمعیت بیماریهای عفونی. جمعیت و بهداشت عمومی و همچنین جنبه های سیاست کنترل و پیشگیری؛ پویایی در سطح فردی. تعامل با محیط زیست، محیط زیست و تکامل بیماریهای عفونی و همچنین ژنتیک جمعیت و تکامل مولکولی عوامل عفونی می باشد.

این مجله فقط مقالاتی را منتشر می کند که از داده های نوآورانه با کیفیت بالا یا داده های منتشر شده، در تحلیل خود استفاده کنند. این ژورنال open access بوده و جهت چاپ مقاله از نویسنده آن هزینه دریافت می نماید.

بررسی اعتبار مجله

مجله Epidemics دارای نمایه های مختلف و معتبری می باشد. این ژورنال از سال 2009 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 در سال 2018 می باشد. این ژورنال ISI همچنین دارای نمایه تامسون بوده و در سال 2018 توانسته ایمپکت فکتور 3.23 را اخذ نماید.

احتمال اکسپت در ژورنال Epidemics در حدود 40 درصد می باشد. مدت پاسخ گویی این ژورنال 8 هفته پس از سابمیت می باشد. و این ژورنال مقالات اکسپت شده را 31 هفته پس از اکسپت آنلاین می نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله Epidemics،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 17554365 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]