همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Nuclear Engineering and Radiation Science ۰۸/۰۴/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI در زمینه انرژی هسته ای

معرفی ژورنال ISI در زمینه انرژی هسته ای

در این بخش به معرفی ژورنال ISI در زمینه انرژی هسته ای می پردازیم. بدین منظور ژورنال Journal of Nuclear Engineering and Radiation Science مورد بررسی قرار می گیرد. این ژورنال در کشور امریکا و تحت انتشارات انجمن مهندسین مکانیک آمریکا فعالیت دارد. این ژورنال در زمینه های انرژی و مهندسی هسته ای، فیزیک و نجوم و تشعشع اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال ISI مهندسی هسته ای و علم تشعشع می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال ISI مهندسی هسته ای و علم تشعشع با عنوان ASME در بخش انرژی فعال است. این ژورنال برای متخصصان در زمینه های مهندسی انرژی هسته ای صنعتی ، دانشگاهی و دولتی می باشد. دامنه پوشش این ژورنال ISI مواردی همچون عملیات کارخانه ای ، نگهداری ، مهندسی ، اصلاحات و چرخه عمر. سوخت و مواد هسته ای؛ سیستم های کارخانه ای، ساخت و ساز ، سازه ها و اجزای سازنده؛ برنامه های محافظت در برابر اشعه و فناوری هسته ای؛ راکتورهای نسل جدید و راکتورهای پیشرفته؛ ایمنی و امنیت هسته ای؛ کد ها ، استانداردها ، مجوزها و موارد نظارتی؛ چرخه سوخت ، مدیریت پسماند رادیواکتیو؛ هیدرولیک حرارتی؛ دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) و کدهای همراه. فیزیک راکتور و تئوری حمل و نقل؛ آموزش هسته ای ، پذیرش عمومی و موضوعات مرتبط؛ ابزار دقیق و کنترل (I&C)؛ مهندسی فیوژن؛ می باشد. با اینحال این ژورنال به موارد ذکر شده محدود نمی شود.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژونال ISI مهندسی هسته ای و علم تشعشع نشان دهنده اعتبار این ژورنال در زمینه علوم هسته ای می باشد. این ژورنال در پایگاه های همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده است. پایگاه اسکوپوس که از سال 2015 این ژورنال را نمایه کرده و چارک Q1 را به این ژورنال علمی اختصاص داده است. این ژورنال ISI دارای ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور)  نمی باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله مهندسی هسته ای و علم تشعشع ،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 2332-8983 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]