همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Sport Management ۰۸/۰۱/۱۳۹۸
 معرفی مجله مدیریت ورزشی و بررسی اعتبار آن

معرفی مجله مدیریت ورزشی و بررسی اعتبار آن

در این بخش به معرفی مجله مدیریت ورزشی و بررسی اعتبار آن می پردازیم. این مجله آمریکایی تحت انتشارات Human Kinetics Publishers Inc و در زمینه های تجارت ، مدیریت و حسابداری، رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی علوم تصمیم گیری، حرفه های بهداشتی، فیزیوتراپی ، ورزش درمانی و توانبخشی، علوم ورزشی، دارو، ارتوپدی و پزشکی ورزشی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه معرفی مجله Journal of Sport Management به طور کامل ارائه می شود.

معرفی مجله

صنعت مدیریت ورزشی با عبور از مرزهای دانش و با پیشرفت در پروژه های تحقیقاتی، متون، و برنامه های دانشگاهی در حال رشد است. از آنجا که این زمینه به سرعت در حال تکامل است، برای مدیران ورزشی ضروری است که از آخرین تحولات این بخش آگاه شوند.

مجله مدیریت ورزشی (JSM) کلید اصلی مدیران و محققین برای آگاهی کامل از موضوعات و روندهای فعلی در این زمینه بنا شده است. مجله رسمی انجمن مدیریت ورزشی آمریکای شمالی ، JSM مقاله ها، تحقیقات و بررسی هایی را در بر می گیرد که علاوه بر ورزش بخشی از زمینه های موجود در ارتباط با مدیریت را نیز بررسی کنند.

بررسی اعتبار مجله

با بررسی اعتبار مجله مدیریت ورزشی درمیابیم که این ژورنال یکی از برترین مجلات فیلد مدیریت ورزشی می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 1996 اقدام به نمایه سازی این مجله نمود و در سال 2018 چارک Q1 را به آن اختصاص داد. این مجله ISI در پایگاه تامسون نیز نمایه گردیده است و آخرین ایمپکت فکتور آن 2.1 می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله مدیریت ورزشی،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 08884773 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]