همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
International Journal of Educational Development ۰۶/۳۱/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش

معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش

در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش می پردازیم بدین منظور ژورنال isi توسعه آموزشی انتخاب شده است. این ژورنال ISI تحت انتشارات الزویر و در کشور انگلستان اقدام به نشر مقالات در زمینه های علوم اجتماعی، توسعه، تحصیلات، جامعه شناسی و علوم سیاسی می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال ISI می پردازیم.

معرفی ژورنال

هدف ژورنال بین المللی توسعه آموزشی ، گزارش بینش جدید و تقویت بحث های انتقادی در مورد نقشی است که آموزش و پرورش در توسعه ایفا می کند. جنبه های مختلف توسعه که ژورنال در ارتباط با  آن می باشد، شامل رشد اقتصادی و کاهش فقر است. توسعه انسانی ، رفاه ، در دسترس بودن حقوق بشر؛ دموکراسی ، انسجام اجتماعی و ایجاد صلح؛ مقاومت و پایداری محیط زیست از دیگر زمینه های فعالیت این ژورنال می باشد. IJED در تلاش است تا تئوری ها و درک جدید مبتنی بر شواهد را در مورد میزان و ماهیت تغییر آموزش در شرایط متنوع در دسترس قرار دهد.

ژورنال بین المللی توسعه آموزشی به آموزش و پرورش در مفهوم گسترده خود ، از جمله حالت های رسمی و غیر رسمی ، از پیش دبستانی تا آموزش بزرگسالان مربوط می شود. IJED علاقه مند به مطالعات تطبیقی ​​است که منجر به بینش های جدیدی می شود و تئوری های ارتدکس را به چالش می کشد. که دارای پتانسیل تأثیرگذاری در سیاست هستند. و این در مورد طیف گسترده ای از تنظیمات ، از جمله دموکراسی های صنعتی و همچنین کشورهای کم درآمد و متوسط ​​، کشورهای در گذار سیاسی و کشورهایی که از درگیری های مسلحانه و ناآرامی های اجتماعی بهبود می یابند ، اعمال می شود.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال International Journal of Educational Development نشان از اعتبار بالای آن دارد. این ژورنال از سال 1981 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین این ژورنال ISI در پایگاه تامسون نمایه شده و دارای ایمپکت فکتور 1.4 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال 4 هفته بوده و زمان انتشار آن 22 هفته می باشد. احتمال پذیرش در این ژورنال 9 درصد است.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Educational Development، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 07380593 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش دوم)
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش دوم)
در ادامه معرفی اصطلاحات رایج در مجلات به هنگام سابمیت و داوری مقاله به معرفی اصطلاحات پس از داوری می پردازیم. این اصطلاحات بیشتر در ژورنال های ISI و معتبر مطرح می باشد. در ادامه [...]
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش اول)
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش اول)
در این بخش اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده ارائه شده است. پس از سابمیت مقاله به خصوص در مجلات با داوری کامل همچون ژورنال های isi و اسکوپوس جهت پیگیری روند داو [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش
معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش
در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه آموزش می پردازیم بدین منظور ژورنال isi توسعه آموزشی انتخاب شده است. این ژورنال ISI تحت انتشارات الزویر و در کشور انگلستان اقدام به ن [...]