همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Engineering Geology ۰۶/۳۰/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI زمین شناسی مهندسی

معرفی ژورنال ISI زمین شناسی مهندسی

در این بخش به معرفی ژورنال isi زمین شناسی مهندسی می پردازیم. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های علوم زمین و سیارات، زمين شناسي، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال isi می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنالisi زمین شناسی مهندسی یک رسانه بین المللی برای انتشار مطالعات اصلی ، مطالعات تاریخچه، و بررسی های جامع در زمینه زمین شناسی مهندسی است. که این زمینه ها شامل همه مطالعات زمین شناسی است که می تواند مربوط به مهندسی، نگرانی های زیست محیطی و ایمنی باشد.

سردبیران این ژورنال isi مقالاتی را که درمورد موضوعاتی مانند تفسیر عکس هوایی برای استفاده در زمین شناسی، کنترل خطرات ناشی از فرآیندهای زمین شناسی (زمین لرزه ، سیل ، انحراف رودخانه ، لغزش زمین و ...) ، ارزیابی عوامل زمین شناختی مؤثر بر رفتار رودخانه ها ، احیای منابع آب زیرزمینی ، مورد بررسی قرار می دهند.

ارزیابی میدانی از گسلهای زلزله زده ، معیارهای ذخیره زمین پسماندهای خطرناک ، تکنیک های شناسایی ، نقشه برداری زمین شناسی برای مهندسی و غیره نیز ازجمله مواردی هستند که در این ژورنال مورد بررسی قرار می گیرند.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال isi زمین شناسی مهندسی نشان از اعتبار بالا و قدمت زیاد آن دارد. این ژورنال از سال 1965 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. این ژورنال isi همچنین دارای نمایه تامسون بوده و اخرین ضریب تاثیر ( ایمپکت فکتور) آن 3.1 می باشد. با توجه به روند داوری کامل این ژورنال، مدت زمان داوری تا انتشار مقاله در این مجله 6-8 ماه به طول می انجامد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال isi زمین شناسی مهندسی، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 00137952 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]