همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
African High Level Journals ۰۶/۲۵/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا

معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا

معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می باشند. در ادامه معرفی این 5 ژورنال ارائه شده است.

به عنوان اولین مجله، به معرفی ژورنال آفریقایی ناتوانی می پردازیم. این ژورنال آفریقایی در حال حاضر برترین ژورنال این قاره از دیدگاه پایگاه اسکوپوس می باشد. این ژورنال از سال 2015 ایندکس اسکوپوس را اخذ نموده و در این مدت کم توانسته چارک Q2 را در سال 2018 از این پایگاه کسب نماید. این ژورنال ISI همچنین دارای نمایه تامسون می باشد ولی تا کننون اقدامی به کسب ضریب تاثیر ننموده است. این ژورنال در کشور آفریقای جنوبی و تحت انتشارات OpenJournals Publishing AOSIS (Pty) Ltd و در زمینه های بهداشت حرفه ای، فیزیوتراپی و پزشکی ورزشی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید.

دومین ژورنال مورد بررسی در این بخش ژورنال Shoulder Surgery می باشد، بررسی اعتبار این ژورنال نشان میدهد، مجله Shoulder Surgery دارای نمایه هایی منجمله تامسون و اسکوپوس می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 2010 این ژورنال را تحت پوشش قرار داده و آخرین چارک آن Q2 می باشد. این ژورنال ISI همچنین در پایگاه تامسون نمایه شده ولی دارای ایمپکت فکتور نمی باشد. ژورنال Shoulder Surgery در زمینه های ارتوپدی، جراحی و پزشکی ورزشی فعالیت دارد. این ژورنال تحت انتشارات Cape Shoulder Institute و در کشور آفریقای جنوبی اقدام به نشر مقالات علمی می نماید.

ژورنال آفریقایی پزشکی آزمایشگاهی تحت انتشارات OpenJournals Publishing AOSIS (Pty) Ltd و در کشور آفریقای جنوبی فعالیت دارد، این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک، بیولوژی، بهداشت عمومی و محیط زیست اقدام به چاپ مقاله می نماید. بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد که این مجله علمی دارای نمایه هایی منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 2014 اقدام به نمایه سازی این ژورنال نموده است. این ژورنال دارای چارک Q2 می باشد. این ژورنال همچنین IsI بدونه ایمپکت می باشد.

ژورنال بعدی که معرفی می شود، مجله Cardiovascular Journal of Africa می باشد که در کشور آفریقای جنوبی و تحت انتشارات Clinics Cardive Publishing Ltd اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های پزشکی و کاردیولوژی می نماید. این ژورنال دارای چارک Q2 از اسکوپوس و ایمپکت فکتور 1.1 از تامسون می باشد.

معرفی ژورنال Koedoe اخرین ژورنل افریقایی این بخش می باشد. این ژورنال اوپن اکسس نیز در کشور آفریقای جنوبی فعالیت می نماید. این ژورنال تحت انتشارات OpenJournals Publishing AOSIS (Pty) Ltd اقدام به چاپ مقالات علمی همچون، علوم کشاورزی و زیست شناسی، اکولوژی ، تکامل ، رفتار و سیستماتیک، علم محیط زیست و بوم شناسی می نماید. این ژورنال isi بوده و دارای ایمپکت فکتور 0.9 می باشد. همچنین این ژورنال در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 در سال 2018 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال های ارائه شده منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها در این بخش ارائه شده است. این مجله در کشور برزیل و تحت انتشارات Associacao Brasileira de Mecanica dos Solos اقدا [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه عمران می پردازیم. ژورنال های ارائه شده در پایگاه تامسون نمایه شده و ISI می باشند. در ادامه به معرفی 5 ژورنال ISI در زمینه عمران به ه [...]