همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Estonian Journal of Earth Sciences ۰۶/۲۳/۱۳۹۸
 معرفی مجله استونیایی علوم زمین

معرفی مجله استونیایی علوم زمین

معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات علمی می نماید در زمینه های علوم زمین و سیارات، علم محیط زیست و علم و فناوری آب فعالیت دارد. در ادامه معرفی مجله استونیایی علوم زمین به طور کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله استونیایی علوم زمین یک مجله علمی بین المللی می باشد که توسط آکادمی علوم استونی و  با همکاری دانشگاه صنعتی تالین ، دانشگاه تارتو ، و سازمان زمین شناسی استونی اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. این مجله مقالات بنیادی و مروری  را به زبان انگلیسی منتشر می کند. چکیده مقالات ارائه شده در این مجله همچنین به زبان استونیایی نیز ارائه می گردد. این شورنال open access بوده و جهت چاپ مقاله در این ژورنال می بایست هزینه پرداخت کرد.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله نشان می دهد که این مجله یکی از معتبرترین مجلات علمی کشور استونی می باشد. این مجله در پایگاه هایی همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده است. پایگاه اسکوپوس از سال 2007 این مجله را نمایه کرده و در سال 2018 چارک Q2 را به این مجله اختصاص داده است.

این ژورنال ISI همچنین در سال 2018 توانسته ضریب تاثیر ( ایمپکت فکتور) 0.927 را از پایگاه تامسون اخذ نماید. با توجه به اپن اکسس بودن این ژورنال مدت زمان داوری در این مجله حدودا 6 الی 8 هفته زمان میبرد.

جهت بررسی اعتبار مجله استونیایی علوم زمین، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 17364728 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها در این بخش ارائه شده است. این مجله در کشور برزیل و تحت انتشارات Associacao Brasileira de Mecanica dos Solos اقدا [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه عمران می پردازیم. ژورنال های ارائه شده در پایگاه تامسون نمایه شده و ISI می باشند. در ادامه به معرفی 5 ژورنال ISI در زمینه عمران به ه [...]