همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Environmental Chemistry ۰۶/۲۰/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی

بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی

بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور استرالیا و در زمینه های علم شیمی، علوم زمین و سیارات، ژئوشیمی و پترولوژی، علم محیط زیست و شیمی محیط زیست تحت انتشارات Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization Publishing اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

مجله شیمی محیط زیستی مقالاتی را منتشر می کند که به شیمی محیط زیست (هوا ، آب ، خاک ، رسوبات ، فضا و بیوات) می پردازد. این حوزه شامل شیمی جو ، (ژئوشیمی شیمی زیستی) ، تغییرات آب و هوایی ، شیمی دریایی ، شیمی آب ، شیمی قطبی،  شیمی آتش، اخترشناسی، زمین و ژئوشیمی ، شیمی خاک و رسوبات و سم شناسی شیمیایی است.

این مجله ضمن تمرکز بر انتشار تحقیقات مهم جدید  و بررسی های به موقع، مقالات و بخش هایی از نظرات مهم ارائه شده  را درمورد موضوعاتی که برای دانشمندان محیط زیست نیز مهم است، از جمله سیاست و بودجه منتشر می کند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی نشان می دهد این ژورنال علمی از سال 2004 در پایگاه اسکوپوس ایندکس شده و دارای چارک Q2 در سال 2018 می باشد. این ژورنال isi همچنین در پایگاه تامسون نمایه شده و در سال 2018 توانسته ایمپکت فکتور 2.9 را به خود اختصاص دهد.

جهت بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 14482517 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها
بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها در این بخش ارائه شده است. این مجله در کشور برزیل و تحت انتشارات Associacao Brasileira de Mecanica dos Solos اقدا [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
معرفی ژورنال isi در زمینه عمران
در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه عمران می پردازیم. ژورنال های ارائه شده در پایگاه تامسون نمایه شده و ISI می باشند. در ادامه به معرفی 5 ژورنال ISI در زمینه عمران به ه [...]