همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Digital Journalism ۰۶/۱۶/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال

معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال

در این بخش به معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال می پردازیم.  ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال که تحت انتشارات Taylor and Francis Ltd و در کشور بریتانیا فعالیت می نماید در زمینه های علوم اجتماعی و ارتباطات اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال به طور کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

.روزنامه نگاری دیجیتال ، یک انجمن مهم برای بحث و تبادل نظر علمی ، تجزیه و تحلیل و پاسخ به پیامدهای گسترده فن آوری های دیجیتال ، همراه با تحولات اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی ، برای عملکرد و مطالعه روزنامه نگاری را فراهم می کند.

تحولات رادیکالی در روزنامه نگاری در حال تغییر همه جنبه های تولید ، محتوا و دریافت اخبار می باشد و در مدت یک دهه و با سرعتی چشمگیر "رسانه جدید" را به "رسانه های میراث" تبدیل کرده است. این تغییرات اساسی فرضیات سنتی را در عمل روزنامه نگاری ، بورس تحصیلی و آموزش به چالش می کشد ، مرزهای تعریف را روان می کند.

روزنامه نگاری دیجیتال یک برنامه تحریریه مهم و هیجان انگیز را دنبال می کند از جمله: رسانه های دیجیتال و آینده روزنامه نگاری؛ رسانه های اجتماعی به عنوان منبع و محرک اخبار؛ تغییر "مکانها" و "فضای" تولید و مصرف اخبار در متن رسانه های دیجیتال.

مهمترین زمینه های کارکرد این ژورنال، اخبار در مورد حرکت و تلفن همراه؛ شخصی سازی اخبار؛ مدل های تجاری برای تأمین بودجه روزنامه نگاری دیجیتال در اقتصاد دیجیتال؛ تحولات داده روزنامه نگاری و تجسم اطلاعات؛ روشهای تحقیق جدید برای تحلیل و کاوش روزنامه نگاری دیجیتال؛ بیش فعالی و درک جدید روزنامه نگاری در جامعه؛ تغییر روابط بین روزنامه نگاران ، منابع و مخاطبان؛ روزنامه نگاری شهروندی و مشارکتی؛ اخبار نوشتاری ماشینی و اتوماسیون روزنامه نگاری؛ تاریخچه و تکامل روزنامه نگاری آنلاین؛ تغییر اخلاق روزنامه نگاری در یک محیط دیجیتال؛ چالش ها و دستورالعمل های جدید برای آموزش و آموزش روزنامه نگاری؛ روزنامه نگاری دیجیتال ، اعتراض و دموکراسی؛ درک نقش تغییر روزنامه نگاران؛ ویکی لیکس و اشکال جدید روزنامه نگاری تحقیقاتی می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال نشان از اعتبار بالای آن در مدت کم فعالیت دارد. این ژورنال از سال 2013 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 در سال 2018 از این پایگاه علمی می باشد. این ژورنال isi بوده و در پایگاه تامسون ایندکس شده است. اخرین ایمپکت فکتور این ژورنال 2.67 می باشد. این ژورنال دسترس آزاد بوده و جهت انتشار مقاله در آن، نویسنده باید هزینه پرداخت کند. بااینحال داوری این ژورنال در حدود 45 روز کاری طول می کشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 21670811 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]