همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
لیست مقالات

European Journal of Control

بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ مقالات علمی دانشمندان می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل به صورت کامل ارائه شده است.

Advanced Functional Materials

بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. زمینه های فعالیت این ژورنال علمی علم شیمی، الکتروشیمی، علم مواد، مواد بیولوژیکی، مواد الکترونیکی ، نوری و مغناطیسی، فناوری نانو، فیزیک و

Soils and Rocks

بررسی اعتبار مجله خاک ها و سنگ ها در این بخش ارائه شده است. این مجله در کشور برزیل و تحت انتشارات Associacao Brasileira de Mecanica dos Solos اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ژئوتکنیک، زمینشناسی و محیط زیست می نماید. در ادامه به بررسی اعتبار مجله Soils and Rocks می پردازیم.

Civil Engineering IsI Journals

در این بخش به معرفی ژورنال isi در زمینه عمران می پردازیم. ژورنال های ارائه شده در پایگاه تامسون نمایه شده و ISI می باشند. در ادامه به معرفی 5 ژورنال ISI در زمینه عمران به همراه مدت زمان پاسخ گویی مجله و همچنین اخرین ضریب تاثیر مجله می پردازیم.

best journals of Middle East

در این بخش به معرفی ژورنال های برتر خاورمیانه می پردازیم. بدین منظور پنج ژورنال برتر خاورمیانه که دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس و تامسون می باشند معرفی می گردد. در ادامه به معرفی این مجلات علمی می پردازیم.

Nanophotonics

معرفی ژورنال isi نانوفوتونیک در این بخش ارائه شده است. ژورنال Nanophotonics در کشور آلمان و تحت انتشارات Walter De Gruyter اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. عمده فعالیت این ژورنال isi در زمینه، بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، مهندسی برق و الکترونیک، علم مواد، مواد الکترونیکی ، نوری و مغناطیسی، فیزیک و نجوم، فیز

submission and Pre-review statuses

در ادامه معرفی اصطلاحات رایج در مجلات به هنگام سابمیت و داوری مقاله به معرفی اصطلاحات پس از داوری می پردازیم. این اصطلاحات بیشتر در ژورنال های ISI و معتبر مطرح می باشد. در ادامه به معرفی این اصطلاحات می پردازیم.

Administrative Science Quarterly

بررسی اعتبار ژورنال فصلنامه علوم اداری در این بخش ارائه شده است.  فصلنامه علوم اداری در کشور آمریکا و تحت انتشارات Cornell University Press اقدام به چاپ مقاله می نماید. عمده فعالیت این ژورنال در زمینه های هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، مدیریت عمومی، جامعه شناسی و علوم سیاسی می باشد. در ادامه به معرفی کا

submission and Pre-review statuses

در این بخش اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده ارائه شده است. پس از سابمیت مقاله به خصوص در مجلات با داوری کامل همچون ژورنال های isi و اسکوپوس جهت پیگیری روند داوری مقاله مجله در بخش status یک سری اصطلاحات مشخص که وضعیت مقاله را مشخص می کند درج می نماید که در این بخش به توضیح این اصطلاحات می پردازیم.

Journal of Engineering and Technology Management - JET-M

بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در زمینه های تجارت ، مدیریت و حسابداری، روابط صنعتی، استراتژی و مدیریت، علوم تصمیم گیری، سیستم های اطلاعاتی و مدیریت، علوم مدیریت و تحقیقات عملیات و مهندسی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به نشر مقالات ع

Small

ژورنال ISI کوچک (Small) در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. این ژورنال علمی در کشور آلمان و تحت انتشارات وایلی و در زمینه های بیوشیمی، زیست شناسی ملکولی، ژنتیک، بایوتکنولوژی، شیمی، مهندسی، علوم مواد و مصالح، نانوتکنولوژی و پزشکی اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال ISI می پردازیم.

Plant Journal

ژورنال isi گیاه که در این بخش به بررسی آن پرداختیم، در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی، علوم گیاهی، بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی و زیست شناسی سلولی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال isi تحت انتشارات Blackwell Publishing Inc و در کشور انگلستان فعالیت می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال isi می پردازیم.